O členech

Zde můžete zjistit pár informací o nás jako jednotlivcích, které byly sepsány na základě dotazníku. Máte-li na nás nějaké další otázky, můžete se zeptat…

Hana Matějová

Hana1

Hanka patří k zakládajícím členům kapely (2002). Zároveň je naší kapelnicí a stará se skoro o všechno. Na flétnu se učila hrát v ZUŠ Havlíčkova, později se tam učila i na hoboj, než jí studium ukončili, protože už byla prý ve dvaceti letech na základní školu moc stará.

Více informací

Kateřina Pavlasová

Káťa_zmenšeno

Katka je dalším ze zakládajících členů kapely. Jednou, když zrovna váhala, zda si má zapsat hoboj na ZUŠce, potkala Hanku se Soňou. Ty ji přemluvily, že si hoboj rozhodně zapsat má a že by mohly založit kapelu a budou hrát pospolu.

Více informací

 Marcela Bekova

Máca

S Hankou chodily společně na první stupeň ZŠ. Po letech, někdy v noci 25. 12. 2003 se potkaly na Pernštýnském náměstí a Hanka zrovna hledala nové členy do kapely. Slovo dalo slovo, Máca přišla v lednu 2004 na zkoušku a zůstala u nás dodnes.

Více informací

Soňa Šubrtová

SoňaSoňa je také jedna ze zakládajících členů kapely. Ačkoliv je již Šubrtová, původně byla Rozsypalová a muzikanství se tedy drží v rodině. Na flétnu se učila hrát především s Hankou. Dále pak hrávala ve flétnovém kroužku „pískání pro hraní“.

Více informací

Pavla Hájíčková

žábaPavla vždy chtěla hrát v nějaké kapele a náhoda dala tomu, že když se koukala po inzerátech narazila na ten od Hanky. Na flétnu se naučila hrát sama doma a pak jí doučovaly holky v kapele, na kytaru se učila hrát taky sama a potom ji s hraním pomáhali vedoucí v oddílu. Ale sama říká, že se učí hrát za pochodu dodnes.

Více informací

 

Miroslav Cihlo

Míra

Míra se připojil ke kapele v roce 2003 a jako jediný muž se v kapele mezi tolika ženami udržel (dáváme mu za to palec nahoru). Znali se s Hankou s Hradního tria, takže když byl potřeba kytarista, bylo jasné, na koho se obrátit.

Více informací

 

Martina Bartošová

Marťa

Marťa s námi hraje od léta 2004 díky Máce, která ji jednou přivedla na zkoušku, a už to bylo. Na ZUŠ Polabiny se kromě zobcové flétny naučila hrát i na příčnou, čehož pro oživení písní občas využijeme.

Více informací